لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی

مرغوبیت آسانسور هیدرولیکی به قیمت آن بستگی دارد

لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی

آسانسور یکی از نخستین ابزارهای ساخت انسان جهت حرکت و رفت و آمد عمدی در ساختمان ها می باشد ،که به مرور و با گذشت زمان و پیشرفت علم تغییرات شگرفی در طراحی و تنوع انواع آسانسور به وجود آمده است. به طور کلی و به زبان ساده آسانسور از سه جزئ اصلی تشکیل شده است .

  1. کابین آسانسور ، که بسته به نوع کاربرد آن میتواند مخصوص حمل انسان،غذا،بار، ویا خودرو باشد.
  2. چاه آسانسور ، که کل مجموع آسانسور و متعلقات ان در چاه قرار میگیرد .
  3. نیروی محرکه آسانسور، که در نوع کششی از موتور گیربکس ویا گیرلس استفاده میشود و در نوع آسانسور هیدرولیک از جک هیدرولیک وپاور یونیت استفاده میشود.لازم به ذکر است برای ساختمانهای تا 5 طبقه بهترین آسانسور ،آسانسور هیدرولیک میباشد.
  4. قیمت کابین آسانسور هیدرولیک بسته به نوع متریال مورد استفاده و سلیقه مشتری متفاوت است . استراکچر اصلی کابین آسانسور از ورق های گالوانیزه با ضخامت مناسب وآهن کشی کف ان از ناودانی ودیگر آهن الات لازم ساخته میشود. نمای داخلی کابین میتواند تمام استیل از انواع مختلف و یا ترکیبی از استیل و MDF باشد.مشتری میتواند با هزنه متناسب با بودجه خود هر دیزانی انتخاب کند.
  5. قیمت جک هیدرولیک نیز با توجه به اندازه و قدرت جک وجنس سیلندر و پیستون ان متفاوت میباشد.
  6. قیمت پاوریونیت نیز بستگی به نوع موتورو پمپ استفاده شده متغیر است ،قیمت موتور و پمپ ایتالیایی با مشابه چینی آنها فرق میکند هچنان که کارکرد و عملکرد و بازدهی آنها نیز فرق میکند.
  7. در مجموع لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی از ترکیب سه قلم ذکر شده بالا تهیه میشود ،اگر همه قطعات از کیفیت و امینت بالا برخوردار باشند لیست قیمت اسانسور هیدرولیکی عدد بالاتری را نشان میدهد ،البته باید توجه کرد در مقابل شما آسانسور بسیار مرغوب و ایمنی خریداری کرده اید .
  8. اگر به خاطر هزینه کمتر اقلام ارزانتری خریدارکنید ،درست است که لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی شما عدد کوچکتری را نشان میدهد در عوض از مرغوبیت آسانسور خود کاسته اید.

قیمت آسانسور هیدرولیک بسته به نوع کاربرد آسانسور متفاوت است برای دریافت قیمت نوع آسانسور درخواستی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

      بر عملکرد صحیح آسانسور هیدرولیک در طولانی مدت عوامل متعددی تاثیر گذار است.یکی از عوامل ماثر،موردی است که در ادامه مطلب ذکر می شود.عموما مشتریان قبل از خریدن آسانسور هیدرولیکی ، از عرضه کنندگان آسانسور درخواست پیش فاکتور لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی می کنند.کیفیت عالی و بد آسانسور هیدرولیک بطور مستقیم متاثر ازقیمت لوازم و قطعات آن است.در موردی که مشتریان به دلیل ضعف قدرت مالی اقدام به خرید آسانسور هیدرولیکی ارزان می کنند ، باید پی مشکلات بعدی آن را هم به تن بمالند.یعنی پولی که در موقع خرید آسانسورهیدرولیکی خود صرفه جویی کرده اند، در دراز مدت باید بابت تعمیرات پی در پی آن بپردازند.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات