کار اسلینگ کششی

کار اسلینگ کششی

فروش کار اسلینگ کششی ،تولید کار اسلینگ کششی در ظرفیت های مختلف و متناسب با DBG های 70 ، 80 ، 90 ،لیست قیمت انواع کار اسلینگ.....

    کار اسلینگ یکی از اقلام مهم اسانسور است ، اینقطعه در آسانسور کششی و آسانسور هیدرولیک کاربرد اساسی دارد.در آسانسور کششی برای ریل معکوس و در آسانسور هیدرولیک برای ریلهای روبروی هم طراحی و ساخته می شوند.کار اسلینگ کششی از قطعات و پیچیدگی های بیشتری برخوردار است به عنوان مثال در پایین کار اسلینگ(کف) پایه ضربه گیر طراحی و نصب می شود و در بالای آن (تاج) سوراخها و جایگاه سربکسلهای سیم بکسل  کشنده کابین طراحی می شود.

    طراحی و نقشه کار اسلینگ کاملا دقیق بصورت دیجیتالی توسط نرم افزارهای ویژه انجام می شود.سپس ورقهای ساخت کار اسیلنگ به دستگاه لیزر سپرده می شود تا طبق نقشه کلیه قسمتهای کار اسلینگ برش خورده و سوراخکاری شود.کلیه خمکاریها توسط دستگاه خمکاری می شود. برای آسانسورهای تا ظرفیت 6 نفر از ورق 3 میل و ظرفیت 8 نفر از ورق 4 میل استفاده می شود.بعد از برش و خم کاری کلیه قطعات رنگ(الکترو استاتیک)و یا آبکاری(استیل یا گالوانیزه)می شوند،سپس به کارگاه منتقل شده و با دقت، کلیه قطعات با ابزار مخصوص به هم مونتاژ می شود.حالا کار اسلینگ آماده ارسال به پروژه های مختلف است.

                                                                                                                                                       

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت :
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 7 = ?