قیمت آسانسور خانگی

قیمت آسانسور خانگی

     لیست قیمت اسانسور خانگی ، اسانسور خانگی بین راه پله ، اسانسور بیرون ساختمان اسانسور نما اسانسور شیشه ای ، ارسال پیش فاکتور با ذکر قیمت تمام شده،بازدید از پروژه رایگان ...

         با توجه به اینکه در سالهای اخیر ساختمانهای زیر 5 طبقه الزام به نصب آسانسور نبوده اند و عمدتا ساختمانهای نسبتا قدیمی فاقد اسانسور میباشند . امروزه با بالا رفتن میانگین سن در کشور و تغییر سطح سلامتی در جامعه نیاز به آسانسور خانگی ( هوم لیفت ) به صورت روز افزون در حال افزایش میباشد . به صورتی که طی 2 سال اخیر درخواست در خصوص آسانسور های خانگی ( هوم لیفت ) چند برابر نسبت به آسانسور ساختمان نوساز بیشتر بوده است . اما برای نصب آسانسور در ساختمانهایی که از قبل فضا برای آسانسور تعبیه نشده است ممکن است که سخت و پیچیده باشد و نیاز به تخریب و تغییرات در سازه ساختمان باشد بر اساس این پیش نیاز شرکت فنی و مهندسی هیدرو فربد صنعت با ایجاد بخش  مهندسی و محاسبه استقامت سازه قدرت تشخیص و انتخاب بهترین نقطه برای نصب آسانسور را بالا برده و این مانع را جهت نصب آسانسور خانگی از سر راه برداشته . مشکل دوم برای ایجاد آسانسور خانگی موجود نبودن برق 3 فاز و عدم امکانات برای دریافت برق 3 فاز و از جهتی هم هم گران بودن کنتر 3 فاز است.

       شرکت فنی مهندسی هیدرو فربد در صدد بر امد که طراحی خود را به گونه ای انجام دهد که عدم وجود برق سه فاز مانعی برای ایجاد آسانسور خانگی ( هوم لیفت ) ایجاد نکند .

آسانسور های خانگی با توجه به این مساله که نیاز به یازرسی استاندارد ندارد . بیشتر مورد سوء استفاده سودجویان در این زمینه بوده و با استفاده از متریال غیر استاندارد و نداشتن آگاهی از اجرای تخصصی سیستم های هیدرولیکی موارد ایمنی آسانسور را در نظر نمی گیرند.شرکت هیدرو فربد در بخش آسانسور خانگی تولید کننده و از مبتکران و طراحان این سیستم میباشد که با اشراف کامل به مسائل فنی توانسته رضایت مندی مشتریان عزیز خود را فراهم نماید . قیمت این نوع اسانسور ها بسته به ابعاد وتعداد توقف و متریال مصرفی متغیر میباشد.برای اطلاع از قیمت اسانسور خانگی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.اسانسور خانگی بسته به معماری ساختمان در نقاط مختلف قابل اجراست .می توان این نوع اسانسور را بین راه پله ، یا نمای سختمان  و یا هر فضای کوچک و بزرگی که مناسب باشد نصب کرد .

   کوچک یا بزرگ بودن آسانسور در کیفیت و کارامدی آن تاثیری ندارد ، مهم نوع قطعات و لوازم مصرفی با کیفیت و با اصالتی است که مجری اسانسور از آن استفاده می کند.مجری اسانسور موظف است به کار فرما و یا خریدار نوع قطعات و لوازم مصرفی را با توضیح مناسب به وی معرفی کند ،حتی اگر لازم شد نمونه واقعی قطعه را نشان دهد تا خیال مشتری بابت خرید محصول راحت باشد.در ادامه مطلب سعی می کنیم تمام قطعات اصلی مصرفی در آسانسور خانگی را ضمن معرفی تشریح کنیم که خریداران اسانسور خانگی با آگاهی کامل اقدام به خرید اسانسور نمایند.

    یکی از قطعات مورد استفاده در آسانسور خانگی چرخ فلکه هرزگرد است .چرخ فلکه هرزگرد قطعه ای است که در آسانسور خانگی هیدرولیک جک از بغل یا اصطلاحا جک غیر مستقیم یک به دو استفاده می شود.در این نوع آسانسور با حرکت یک متر جک هیدرولیک ،کابین دو متر جابجا می شود.این جابجایی با کمک چرخ فلکه هرزگرد صورت می گیرد،به این صورت که سیم بکسل از یک سمت توسط سر بکسل به پایه جک بسته می شود و با قرار گرفتن در شیارهای فلکه هرزگرد در سمت دیگر به کار اسلینگ بسته می شود.چرخ فلکه هرزگرد بر روی جک هیدرولیک نصب می شود و توسط کفشک های طرفین خود مابین ریل های راهنما قرار می گیرد.با حرکت جک، چرخ فلکه هرزگرد شروع به چرخیدن می کند وسیم بکسل درون شیارهای فلکه به گردش در می آید.این گردش سیم بکسل کابین را نیز به حرکت در می آورد و کابین همراه جک به سمت بالا یا پایین جابجا می شود.گردش سیم بکسل درون شیارهای چرخ فلکه هرزگرد دائمی است ،بنابراین باید شرایطی داشته باشد که کمترین استهلاک را برای سیم بکسل به همراه داشته باشد.قطر چرخ فلکه هرزگرد طبق تعریف استاندارد اروپا باید چهل برابر قطر سیم بکسل باشد،این اندازه باعث می شود خمش سیم بکسل زیاد نباشد و در کوتاه مدت سیم بکسل فرسوده نشود.

  

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات