قیمت آسانسور خانگی

قیمت آسانسور خانگی

     لیست قیمت اسانسور خانگی ، اسانسور خانگی بین راه پله ، اسانسور بیرون ساختمان اسانسور نما اسانسور شیشه ای ، ارسال پیش فاکتور با ذکر قیمت تمام شده،بازدید از پروژه رایگان ...

         با توجه به اینکه در سالهای اخیر ساختمانهای زیر 5 طبقه الزام به نصب آسانسور نبوده اند و عمدتا ساختمانهای نسبتا قدیمی فاقد اسانسور میباشند . امروزه با بالا رفتن میانگین سن در کشور و تغییر سطح سلامتی در جامعه نیاز به آسانسور خانگی ( هوم لیفت ) به صورت روز افزون در حال افزایش میباشد . به صورتی که طی 2 سال اخیر درخواست در خصوص آسانسور های خانگی ( هوم لیفت ) چند برابر نسبت به آسانسور ساختمان نوساز بیشتر بوده است . اما برای نصب آسانسور در ساختمانهایی که از قبیل فضا برای آسانسور تعبیه نشده است ممکن است که سخت و پیچیده باشد و نیاز به تخریب و تغییرات در سازه ساختمان باشد بر اساس این پیش نیاز شرکت فنی و مهندسی آسانبر فربد صنعت با ایجاد بخش  مهندسی و محاسبه استقامت سازه قدرت تشخیص و انتخاب بهترین نقطه برای نصب آسانسور را بالا برده و این مانع را جهت نصب آسانسور خانگی از سر راه برداشته . مشکل دوم برای ایجاد آسانسور خانگی موجود نبودن برق 3 فاز و عدم امکانات برای دریافت برق 3 فاز و از جهتی هم هم گران بودن کنتر 3 فاز است.

       شرکت فنی مهندسی هیدرو فربد در صدد بر امد که طراحی خود را به گونه ای انجام دهد که عدم وجود برق سه فاز مانعی برای ایجاد آسانسور خانگی ( هوم لیفت ) ایجاد نکند .

آسانسور های خانگی با توجه به این مساله که نیاز به یازرسی استاندارد ندارد . بیشتر مورد سوء استفاده سودجویان در این زمینه بوده و با استفاده از متریال غیر استاندارد و نداشتن آگاهی از اجرای تخصصی سیستم های هیدرولیکی موارد ایمنی آسانسور را در نظر نمی گیرند.شرکت هیدرو فربد در بخش آسانسور خانگی تولید کننده و از مبتکران و طراحان این سیستم میباشد که با اشراف کامل به مسائل فنی توانسته رضایت مندی مشتریان عزیز خود را فراهم نماید . قیمت این نوع اسانسور ها بسته به ابعاد وتعداد توقف و متریال مصرفی متغیر میباشد.برای اطلاع از قیمت اسانسور خانگی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.اسانسور خانگی بسته به معماری ساختمان در نقاط مختلف قابل اجراست .می توان این نوع اسانسور را بین راه پله ، یا نمای سختمان  و یا هر فضای کوچک و بزرگی که مناسب باشد نصب کرد .

   کوچک یا بزرگ بودن آسانسوردر کیفیت و کارامدی آن تاثیری ندارد ، مهم نوع قطعات و لوازم مصرفی با کیفیت و با اصالتی است که مجری اسانسور از آن استفاده می کند.مجری اسانسور موظف است به کار فرما و یا خریدار نوع قطعات و لوازم مصرفی را با توضیح مناسب به وی معرفی کند ،حتی اگر لازم شد نمونه واقعی قطعه را نشان دهد تا خیال مشتری بابت خرید محصول راحت باشد.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات