آسانسور ویتور

آسانسور ویتور

آسانسور وتور(wittur)

 

آقای ویتور در سن ۲۶ سالگی درسال ۱۹۶۸ میلادی کار خود را با تاسیس شرکت قطعات آسانسور WITTUR در wieldenzhausen آغاز کرد. تمرکز کاراو در ابتدا بر ساخت درب کابین و فروش قطعات آسانسوربود. اما در راستای یکدسته گی و مالکیت بر مجموعه، کم کم فروش قطعات دیگران را با ساخت و فروش قطعات خود شرکت جایگزین کرد. توسعه بین المللی شرکت آسانسور ویتور بسیار سریع اتفاق داد. در ۱۹۷۷ میلادی سایت تولید شرکت ایتالیایی سلکوم (شرکت ویتورامروز) در کلرونو ایتالیا تاسیس شد و در پی آن سایت سلکوم آراگون (شرکت قطعات آسانسور ویتورامروز) در ۱۹۸۰ میلادی  در زاراگوزای اسپانیا بنیان گذاری شد. در همان وقت شرکت های بازرگانی وابسته در کشورهای مختلف دنیا مثل هلند، فرانسه، استرالیا و هنگ کنگ معرفی شدندو سهامشان خریداری گردید.

اولین جایگاه شرکت ویتور در اسیا در چین بنانهاده..

در سال ۲۰۱۵ میلادی ویتور اعلام کرد که با گروهی از شرکتهای فعال درزمینه تجارت قطعات آسانسور(سماتیک) ادغام خواهد شد و در سال 2016 پایان موفقیت آمیز این ادغام را با انتصاب مدیرعامل جدید، پاتریک ولهاوزر اعلام نمود.

 

 ویتور کار خود را تنها با تولید درب آسانسور آغاز کرد و چنان در طول زمان گسترش پیدا که اکنون پک کامل آسانسور را می سازد و پهنه وسیعی از قطعات آسانسور را نیز در اختیارمشتریان می گذارد. قطعاتی مثل:

 

    درب آسانسور (کابین و طبقات)

    موتور

    تجهیزات ایمنی (به ویژه گاورنر سرعت و مارپیچ های ایمنی)

    کابین و کارسلینگ

    تجهیزات چاه

    پک کامل سیستم آسانسور

مراکز رقابتی تحقیق و توسعه به تناسب قطعات در کشورهای مختلفی پخش شده است:

 

    درب ها، ایتالیا و چین

    درایو، درسدن آلمان

    تجهیزات ایمنی و تجهیزات چاه، شایبز اتریش

    کابین و کارسلینگ، استانبول ترکیه

    پک سیستم کامل آسانسور، اسپانیا

 

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات