خرید بالابر هیدرولیکی

خرید بالابر هیدرولیکی

لیست قیمت بالابر هیدرولیکی ، قیمت به روز انواع بالابر هیدرولیکی، ارسال پیش فاکتور قیمت تمام شده محصول با ذکر جزئیات تمام قطعات مصرفی ، نصب و راه اندازی در کوتاه ترین زمان ، باتیم اجرای با تجربه و مجرب...

شرکت هیدروفربد  صنعت با قدرت طراحی های خاص ومطابق با معماری ساختمانها اقدام به تولید انواع بالابر برای کاربری های مختلف نموده است.

از ویژگی های این نوع بالابر میتوان به کم صدا بودن – ایمنی بالا – طراحی  زیبا و فرسایش خیلی پایین و عدم نیاز به سرویس دوره ای اشاره کرد .

شرکت هیدروفربد در سال های اخیر با تولید بیش از چند صد دستگاه بالابر هیدرولیکی جزء تولید کنندگان اول صنعت بالابر است و با استفاده از کادر مهندسی و دارا بودن بخش لیفت دیزاینر طراحی و الگوهای خاصی از بالابر را به اجرا گذاشته است یکی از امتیازات ویژه در بخش بالابر، زمان کوتاه در تولید و اجرای محصول میباشد که معمولا کمتر از یک هفته امکان بهره برداری از سیستم امکان پذیر است .

قیمت بالابر هیدرولیکی باتوجه به تورم موجود در کشور متغیر است ،ثبات ندارد و با در نظر گرفتن نوع متریال و قطعات کاربردی در بالابر هزینه وقیمت نهایی آن لحاظ میگردد.به علت عدم آگاهی کافی مشتریان در زمینه قطعات و لوازم استفاده شده درساخت بالابرهیدرولیکی ، مصرف کنندگان فقط به قیمت نهایی محصول توجه می کنند ، و ممکن است متوجه  علت تفاوت قیمت یک محصول ارزان قیمت با یک محصول گرانتر نشوند.به عنوان نمونه ، در ساخت بالابر هیدرولیکی ارزان از کاراسلینگ استفاده نمی شود،در محصول ارزان از سیستم ترمز امنیتی (پاراشوت) استفاده نمی شود،در ساخت بالابر هیدرولیکی ارزان از موتور هوا خنک استفاده می شود که صدای زیادی تولید می کند ، در سیستم ارزن قیمت از  فول کنترل به جای شیر برقی استفاده می شود. یکی از مزیتهای مهم شیر برقی حرکت نرم و آرام در هنگام استارت و توقف می باشد .

شرکت هیدروفربد برای احترام به سلیقه و نیاز مشتریان در ساخت بالابرهای خود در مرحله اول امنیت مصرف کننده و در مرحله دوم حفظ کیفیت خوب محصول ، ودر نتیجه رضایت کامل وی را سر لوحه خود قرار داده است بنابراین در ساخت بالابر هیدرولیکی از بهترین قطعات و متریال استفاده میکند.قسمتهای مهم تشکیل دهنده بالابر هیدرولیکی را د زیر توضیح می دهیم.

جک هیدرولیکی مورد استفاده در بالابر هیدرولیکی از بهترین نوع سیلندر و پیستون وارد شده از کشور رومانی است.و لوازم عایق بندی آن که خیلی مهم است  متعلق به شرکت CFW آلمان می باشد.این جکها بالاترین راندمان و کمترین استهلاک را دارند.

کار اسلینگ بالابر هیدرولیکی در صورت نیازمشتری و بسته به نوع کاربری آن ، از ورق سه میل ، با برشهای لیزری و خم کاری ماشینی و تماما پیچ و مهره شده ساخته می شود.بر روی کار اسلینگ هم میتوان کابین نصب کرد برای حمل نفر، هم می توان با نصب یک صفحه بعنوان باربر از آن استفاده کرد.

پاوریونیت ،  قلب تپنده سیستم هیدرولیک می باشد ، در ساخت و مونتاژ آن دقت زیادی به عمل می اید،موتور نسب شده در داخل پاور یونیت از برندهای معروف ایتالیا است ، دو برند ELMO و SB موتورهای قوی هستند که از آنها استفاده میکنیم، این این نوع موتورها درون روغن غوطه ور هستند که علاوه بر عمکرد عالی و طول عمر بالا صدای کمی تولید می کنند.پمپ اسکرو و سایلنسر نیز که درون پاور یونیت قرار دارند ، نقش به سزایی در بی صدا کردن موتور دارند. برای بالابر هایی که در معرض سرما قرار دارند ، سیستم گرمکن روغن هیدرولیک یا اصطلاحا هیتر اویل نصب می شود  که دمای روغن را متعادل نگه دارد و از سفت شدن روغن جلو گیری نماید.

[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :

تصاویر این صفحه
تنظیمات